Anlaşmalı Sigortalar ve Muayene Ücreti

Muayene ücretleri için lütfen Hülya Hanım’a ulaşınız.

0216 4561201

0535 6632926

h_aktuna@hotmail.com

TÜM İŞLEMLERDE FİYAT SORGULAMA İÇİN TELEFON VEYA MAİL İLE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

ÖZEL HASTAHANELERDEKİ DOĞUM VE AMELİYATLARINIZDA ÖZEL İNDİRİMLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

SMEAR VE LABORATUAR İŞLEMLERİNİZ İÇİN DE DİLERSENİZ ANLAŞMALI KURULUŞLARDAN HİZMET ALMAKTAYIZ.

Ultrason ücreti muayene ücretine dahil olup tüm Özel Sigortalar geçerlidir.

( Özel Sağlık Sigorta Şirketleri; müşterilerine doktorlarını özgürce belirleme ve özel klinik ortamında daha rahat muayene olabilme hakkını da tanımaktadırlar: Bu hak kapsamında, bir sigorta şirketi teminatına sahip olanlar muayene sonrası ödedikleri ücret karşılığında aldıkları faturayı sigorta şirketine gönderdikten sonra ödedikleri muayene ücretinin tümünü veya önemli bir kısmını geri alabilirler. )

Anadolu Sigorta, Yapı Kredi Sigorta,Axa sigorta, Başak grupama, Mapfre Sigorta, Acıbadem Sigorta,Güneş sigorta ,Med_Net, Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, İş Bankası, Ziraat Bankası, CGM (compu Group Medical) Promed, Fortis Bank Sandık, Eureko Sigorta, Ziraat Sigorta, Sompo Japon Sigorta(FİBA), HDI Sigorta,Alico(American Life)Sigorta, Halk Sigorta (BİRLİK), Dubai Sigorta, Generali Sigorta,ACE European Sigorta, Ankara Anonim Türk Sigorta ile ayrıca anlaşmamız vardır.

Doğum ve Diğer jinekolojik işlemler için tercih edilen hastaneler:

Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi
Memorial Ataşehir
Kavacık Medistate Hastanesi
Medipol
Central Hospital Kozyatağı
Delta Hospital Küçükyalı
Acıbadem Hastanesi

Muayeneye gelirken eski veya yeni, tüm tıbbi dökümanlarınızı (tetkik, ameliyat raporu, ultrason vs.) yanınızda getirmeyi unutmayınız.

“Gizlilik Kuralı”
Jinekolojik muayene kadın için çok özel bir durumdur. Hekime başvuru nedeniniz ve size ait kaydettiğim tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında tümüyle gizli tutulacaktır .